ul. 3 maja 17, 89-200 Szubin

Horfes - zakład złotniczy Szubin, jubiler Szubin

Poznaj Horfes

Horfes to firma wykonująca biżuterię na zamówienie. Nasza oferta dedykowana jest przede wszystkim dla osób, które cenią sobie wyjątkowość. Oferujemy Państwu całe spektrum możliwości. Pierścionki, obrączki ślubne, kolczyki, wisiorki, naszyjniki, kolie, bransoletki, brosze. Projektujemy również: sygnety resortowe dla służb mundurowych, studentów i sportowców.

Horfes - zakład złotniczy Szubin, jubiler Szubin

Pracownia złotnicza

Dzięki doświadczeniu zdobywanym latami oraz wykorzystywaniu specjalistycznych narzędzi z użyciem najnowszych technologii, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! W naszej pracowni złotniczej pracuje Mistrz złotnictwa z ponad 35-letnim doświadczeniem w różnych technikach zdobniczych oraz dyplomowany szlifierz kamieni szlachetnych.

Horfes - zakład złotniczy Szubin, jubiler Szubin

Kosmetyki naturalne

Z miłości do naturalnego bursztyny bałtyckiego, oraz podczas lat jego obróbki przy wytwarzaniu wyrobów jubilerskich, narodził się pomysł odwołania do jeszcze głębszego potencjału bursztynu niż tylko aspekty estetyczne. Od setek lat wiadomo bowiem, o fenomenalnych właściwościach bursztynu, również w kwestiach zdrowotnych.

Złotnik Jubiler Horfes

ul. 3 maja 17, 89-200 Szubin

Zadzwoń