ul. 3 maja 17, 89-200 Szubin

Kosmetyki naturalne

Z miłości do naturalnego bursztyny bałtyckiego, oraz podczas lat jego obróbki przy wytwarzaniu wyrobów jubilerskich, narodził się pomysł odwołania do jeszcze głębszego potencjału bursztynu niż tylko aspekty estetyczne. Od setek lat wiadomo bowiem, o fenomenalnych właściwościach bursztynu, również w kwestiach zdrowotnych. Od medycyny ludowej, po wyroby współczesnej farmacji naturalnej, bursztyn pojawia się jako unikalne antidotum na wiele dolegliwości, jakim inne środki naturalne albo syntetyczne, nie są w stanie zaradzić. Piękno przedmiotów wykonanych z bursztynu oraz sama możliwość obcowania z tym wyjątkowym kamieniem szlachetnym, zyskuje kolejny wymiar w możliwościach produktów wykonanych w oparciu o esencje uzyskane z bursztynu.

Z samego serca antycznego Bursztynowego Szlaku, przedstawiamy Państwu serię środków do pielęgnacji ciała, o wyjątkowej wartości potwierdzonej przez dotychczasowych klientów. Przede wszystkim przez osoby wykluczone z używania większości produktów przemysłu kosmetycznego. Nadwrażliwość skóry, egzema czy (….inne schorzenia) nie stanowią jednak przeszkody w przypadku produktów zawierających odpowiednio dobrane proporcje ekstraktu z naturalnego bursztynu bałtyckiego, połączonego z naturalnymi substancjami bazowymi.

Siła tkwiąca w prastarym bursztynie, w połączeniu ze starannie dobranymi składnikami naturalnym oraz przy zachowaniu wysokiej etyki produkcji, ma szansę uzupełnić każdą ofertę skierowaną do klientów poszukujących kontaktu z potencjałem Natury i jej Pięknem.

Zapraszamy do współpracy