ul. 3 maja 17, 89-200 Szubin

Pracownia złotnicza

Dzięki doświadczeniu zdobywanym latami oraz wykorzystywaniu specjalistycznych narzędzi z użyciem najnowszych technologii, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

W naszej pracowni złotniczej pracuje Mistrz złotnictwa z ponad 35-letnim doświadczeniem w różnych technikach zdobniczych oraz dyplomowany szlifierz kamieni szlachetnych. Tytuły te uzyskał w Instytucie Gemmologicznym w HRD w Antwerpi, German GemmologicalAssociation (GGA) w Idar Oberstein oraz GemologicalInstitute of America (GIA) w Carlsbad w Kalifornii.

Posiadamy własne studio projektowe, gdzie tworzymy nowe projekty biżuterii lub na podstawie dostarczonych przez Państwa materiałów. Posiadamy również własną szlifiernię kamieni jubilerskich, która umożliwia nam nadanie odpowiedniego kształtu, każdemu kamieniowi.

U nas mają Państwo niepowtarzalną możliwość pełnego decydowania o swoim produkcie. Od wyboru kamieni jubilerskich, poprzez kształt szlifu, aż po odpowiednią oprawę w złocie, srebrze czy platynie. To Klient decyduje o efekcie końcowym, który chce uzyskać.

Horfes - zakład złotniczy Szubin, jubiler Szubin

Zamówienie

Zamówienie w naszej firmie mogą Państwo składać przesyłając nam projekt w formie zdjęcia lub rysunku. Istnieje również możliwość zlecenia nam wykonania unikatowego projektu. W zależności od stopnia skomplikowania, robimy wtedy rysunek odręczny lub wykonujemy projekt 3D w programie graficznym

Czas i koszty

Czas oraz koszt wykonania projektu zależy od stopnia jego skomplikowania, a także od ilości użytych materiałów do jego realizacji. Ceny wahają się również w zależności od tego, czy zamówienie dotyczy przerobienia biżuterii już istniejącej czy realizacji całkowicie nowego projektu. Jest to kwestia indywidualna, którą zawsze uzgadniamy z Państwem przed wykonaniem zamówienia.